طراحی سایت برای آدمک

طراحی سایت برای آدمک

طراحی سایت برای آدمک

Blog Article

آیا آنچه می خواهید برنامه نویسی اختصاصی شود صرفا برای کاربران دسکتاپ خواهد بود یا قرار است برای کاربران موبایل هم در دسترس باشد؟ رعایت قواعد ریسپانسیو در برنامه نویسی اختصاصی هزینه شما را افزایش خواهد داد.

آیا از اطلاعات سایت طراحی شده توسط وب‌رمز بکاپ گرفته می‌شود؟

اگر شما قصد طراحی وب سایت داشته باشید و برای استعلام هزینه ی طراحی سایت به چند شرکت زنگ بزنید خواهید دید قیمتها چقدر با هم متفاوت است. این اختلاف گاهی به چند ده میلیون تومان می رسد.

وقتی شما، سایتی دقیقا مشابه یکی از نمونه سایت‌های قبلی شرکت طراح بخواهید.

در این بین باید توجه داشت که همه سایت­ها یکسان نیستند. تکنولوژی به کار رفته و سطح دانش برنامه نویسان تاثیر بسزایی بر عملکرد و کیفیت وب سایت طراحی شده و قیمت نهایی دارد.

ما در وب رمز٬ به پشتوانه نزدیک دو دهه فعالیت حرفه ای؛ ارائه خدمات جهان تراز و پاسخگویی در قبال خدمات ارائه شده و همچنین حفظ دائمی ارتباط موثر با مشتریان خود اعتقاد داریم و برای رسیدن به نهایت جلب رضایت مشتریان٬ همواره در جهت بهبود کیفیت خدمات ارائه شده و پشتیبانی امور مشتریان میکوشیم و افتخار می کنیم که خوشنامی برند وب رمز را به یمن ایجاد رابطه درست در کار و صداقت با مشتریان در طول نزدیک به دو دهه خدمات حرفه ای وب کسب کرده ایم.

فرم طراحی وب سایت درخواست مشاوره جهت دریافت تماس و مشاوره کارشناسان حرفه‌ای ما فرم زیر را ارسال کنید

سایت­ های قالب آماده وردپرس که جزئیات زیادی ندارند، دارای کیفیت پایینی بوده و حدود یک میلیون تومان قیمت دارند. سایت­های اطلاع رسانی با ساختار گرافیکی میانگین قیمتی حدود ۶ میلیون تومان دارند. سایت­های دو زبانه اگر زبان دوم چپ چین باشد، ۱۵ تا ۳۰ درصد به قیمت پروژه اضافه می­شود. اگر زبان دوم راست چین باشد، هزینه اضافه شده ۵ تا ۲۰ درصد هزینه نهایی پروژه است. افزودن زبان سوم و چهارم از این تعرفه پیروی نمی­کند و بسیار کمتر خواهد بود.

در سال ۹۶ حداقل قیمت کسب‌وکارشان ۲۷۰میلیون دلار بوده است.

شما اگر واقعا بخواهید سایت‌تان را به بهره‌برداری برسانید که واقعا برای کسب و کار شما مفید واقع شود، ظرف سه سال اول بعد از طراحی، متحمل هزینه‌ای حدود ده برابر هزینه طراحی سایت آن خواهید شد تا سایت را پرمحتوا و سئوسازی کنید. اگر این هزینه را نکنید که نتیجه نخواهید گرفت.

سایت ساز ارزان قیمت در می آید، زیرا نیروی انسانی درگیر نمی شود..

اینکه چه اهدافی را دنبال می کنید روی قیمت طراحی سایت تاثیر گذار است. اهداف شما در سایت رابطه ی مستقیم با امکاناتی دارد که در سایت می توانید داشته باشید، هر چه امکانات بیشتر باشد هزینه افزایش پیدا می کند.

وب سایت­های خدماتی انواع مختلفی دارند که از رایج­ ترین آنها می ­توان به سایت­های پزشکی، آژانس­ های تبلیغاتی، حقوقی و… اشاره کرد. وب سایت دیگری که این روزها محبوبیت زیادی پیدا کرده است، نوع فروشگاهی است که برای فروش محصولات فیزیکی و فروش محصولات و فایل­ های دیجیتالی مناسب است.

در شرکت داده ورزان، قیمت طراحی سایت در سال ۹۸، شروع می شد از

Report this page